Hotel Ara Jastrzębia Góra

Hotel Ara Jastrzębia Góra
Wakacje, słońce i plaża w Jastrzębiej Górze to marzenie, które może się spełnić. W hotelu ARA znajdziesz wszystko czego oczekujesz na wczasach i znajduje się tylko 100 metrów od morza.

Jastrzębia Góra to wieś letniskowa znajdująca się w województwie pomorskim nad Morzem Bałtyckim oraz najbardziej wysunięta na północ miejscowość Polski. Jest to idealna miejscowość dla wszystkich wczasowiczów, którzy latem pragną wypocząć na pięknej plaży, odwiedzić Półwysep Helski oraz zwiedzić Trójmiasto. Łatwo się tam dostać pociągiem lub tramwajem wodnym. 

 

Planując urlop w Jastrzębiej Górze warto zainteresować się propozycją hotelu Ara oddalonego tylko 100 metrów od morza. W swojej ofercie zawiera: strefę SPA, przepyszną kuchnię, która zadowoli także najbardziej wybredne podniebienia, wypożyczalnie rowerów i kijków do nordic walking, a także sala rozrywki ze stołem do bilarda, piłkarzykami, sprzętem fitness oraz dużym telewizorem.

 

Ponadto każdego wieczoru organizowane są taneczne dancingi i imprezy w Clubie ARA. Jest to miejsce, które od 30 lat integruje zarówno starszych jak i młodszych miłośników dancingu do białego rana.

https://arahotel.pl/
+48 58 674 96 00
84-104

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Hotel Ara Jastrzębia Góra