Extra-MED – Przychodnia z Gdyni

Extra-MED – Przychodnia z Gdyni
usg tarczycy gdynia, usg jamy brzusznej gdynia, endokrynolog gdynia

Centrum Opieki Medycznej Extra-MED Sp. z o.o. to placówka która znajduje się w Gdyńskim Redłowie. Jest niewielka, za to z ogromnym potencjałem. Tam zawsze Pacjent jest najważniejszy. Dużym plusem przychodni jest brak kolejek oraz lekarze, którzy znają swoich Pacjentów. Mają dla nich tyle czasu ile potrzebują.

W czasie leczenia istotny jest czynnik psychiczny Pacjenta. W Centrum Opieki Medycznej Extra-MED każda wizyta przebiega w miłej i bezstresowej atmosferze. Zarówno dzieci jak i dorośli będą czuć się tutaj dobrze.

Dzięki temu że, Przychodnia uczestniczy w Programach Zdrowotnych, które organizowane są przez Urząd Miasta Gdynia Pacjenci mogą korzystać z darmowych badań profilaktycznych.

Centrum Opieki Medycznej Extra-MED, to poradnia specjalizująca się w podstawowej opiece zdrowotnej,psychiatrii, ortopedii, medycynie pracy oraz endokrynologii w Gdyni.

Zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony, gdzie znajdują się najnowsze akcje oraz promocje. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego: 58 718 66 29. Odpowiemy na wszystkie pytania.

 

58 718 66 29
Centrum Opieki Medycznej EXTRA-MED Sp. z o.o. – Przychodnia rodzinna, która specjalizuje się w podstawowej opiece zdrowotnej, endokrynologii, psychiatrii, ortopedii oraz medycynie pracy.
81-452

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Extra-MED – Przychodnia z Gdyni