Studio Mebli Kuchennych 5 Kwadrat

Studio Mebli Kuchennych 5 Kwadrat
kuchnie gdynia, kuchnie atlas gdańsk, meble kuchenne gdynia, kuchnie na wymiar gdynia, kuchnie na wymiar trójmiasto, meble kuchenne

Kuchnia jest sercem każdego domu i królestwem wszystkich gospodyń. Niezależnie od tego, czy są one niezależnymi kobietami sukcesu, albo perfekcyjnymi kucharkami, spędzającymi długie godziny w kuchni, każdej zależy żeby to miejsce było jedyne i niepowtarzalne. Mieszkanki Trójmiasta mają ogromne szczęście, ponieważ w Gdyni znajduje się wyjątkowe miejscem, jakim jest Studio 5 Kwadrat.

 

Gdyńskie Studio 5 Kwadrat świadczy usługi oparte na spełnianiu marzenia, jakim jest wyjątkowa kuchnia stworzona na wymiar. Klienci Salonu najpierw zapraszani są na kawę i przy miłej rozmowie specjaliści dopytują się o każdy najdrobniejszy szczegół i w ten sposób powstaje projekt idealnej kuchni stworzonej na miarę. Bardzo ważne jest, aby była funkcjonalna, ergonomiczna i bezpieczna. Z tego powodu proponowane są jedynie sprawdzone i pewne produkty wiodących marek na polskim rynku producenta Kuchni, Firmy ATLAS.

 

Jedną z licznych zalet Studia 5 Kwadrat jest doradztwo i szkolenie z obsługi urządzeń elektronicznych marki Bosch i Siemens. Po wielu latach pracy oraz doświadczenia w branży związanej z aranżacją kuchni mogą mieć pewność, co do jakości polecanych produktów. Dodatkowo proponowane są również zlewy i baterie firmy Franke.

 

Wszystkie projekty w Studiu 5 Kwadrat wykonywane są w programie graficznych CAD Kuchnie, w którym jest możliwość stworzenia wizualizacji jak kuchnia będzie wyglądać po zakończeniu remontu. To dzięki niemu klienci w krótkim czasie mogą zobaczyć, jakie będą efekty końcowe i zdecydować, czy taki projekt im odpowiada.

 

Kuchnia od wieków jest miejscem, w którym przygotowuje się i czasami nawet zjada posiłki, myje naczynia, przygotowuje listę zakupów i dużo więcej. Dlatego w Studiu 5 Kwadrat zależy, aby była ona miejscem, które łączy w sobie zasady funkcjonalności z ergonomią. Ten cel można osiągnąć wykorzystując produkty czołowych marek Kuchni: Atlas, PEKA oraz Blum. Powinny się tam znajdować takie urządzenia jak: kuchenka gazowa, zlewozmywak i lodówka. W zależności od upodobań i wizji właścicieli kuchni może być wyposażona dodatkowo w zmywarkę do naczyń oraz mikrofalówkę. W Studiu 5 Kwadrat można wszystkie sprzęty zobaczyć i wypróbować. W razie jakiejkolwiek niewiedzy pracownicy wszystko wyjaśnią.  

 

+48 604 456 419
Studio 5 Kwadrat to wyjątkowy miejsce, w którym marzenie o wyjątkowej i niepowtarzalnej kuchni zostanie spełnione.
81-472

Wyślij wiadomość do właściciela oferty

Studio Mebli Kuchennych 5 Kwadrat